NOSSA İLE TANIŞIN

Nossa, modern, çağdaş ve sıra dışı tasarımları ile sosyal mekanlar ile çalışma mekanları odak noktasında başlayarak tüm yaşam mekanlarına özelleştirilmiş dokunuşlar sunar.

Mobilya ve mimarinin minimal düzlemde sanat eseri niteliğinde ele alındığı hizmet anlayışıyla sektörde yer aldığımız 2016 yılından günümüze kadar sayısız yolculuğa eşlik ettik.

Geniş mimari kadromuzla güncel tasarım trendlerini takip ederek lüks mobilya ve konsept fikirlerini heyecanla sergiledik. Her zaman farklı olmayı, tüketici 
ihtiyaçlarına en doğru çözümlerle hitap edebilmeyi ve onlar için vazgeçilmez olmayı hedefledik.

Göz Alıcı Detaylar

İç mekanların tasarımında detaylar ile mekanın karakterini ve kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarıyoruz ve estetik değerini artırıyoruz.

İyi düşünülmüş bir detay, mekanın sadece işlevsel olmasını değil, aynı zamanda estetik açıdan da tatmin edici olmasını sağlar.

Mobilya, aydınlatma, renkler, döşemeler, aksesuarlar, gibi unsurların seçimi ve yerleşimi ile mekanın kullanım kolaylığını, ergonomiyi ve işlevselliği birleştiren detayları sizinle buluşturuyoruz.

Yeniliği Keşfedin

Size özel tasarlanan mekanlarda benzersiz ve sıra dışı hissedin.

Modern çağın tüm gereksinimlerini yakından takip eden geniş mimari kadromuz ile ev, ofis, avm, hastane vb. birçok mekanda birçok eşsiz projelerde yer aldık.

Her zaman ÖZGÜN, SIRADIŞI ve FARKLI.. olmak arzumuzla tasarlama aşkımız heyecanımızla katlanarak çoğaldı.

Size Özel Fırsatlarımız İçin

Şimdi Bizimle İletişime Geçin

Beğendiğiniz ürünler için
istediğiniz ölçülerde güncel fiyat teklifini içmimar ekibimizden alabilirsiniz.

Randevu al
Projeleriniz için bizimle iletişime geçebilir, toplantı talep
edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇ