NOSSA MOBİLYA

NOSSA

Tüm yaşam alanlarında tasarım ve kaliteyi ön planda tutan mobilya ve aksesuar koleksiyonları sunar.

Modern yaşam izlerini tasarım detaylarda bütünleştirerek etkileyici mekanlar oluşturur. Özgün tasarımları iç mimari destek eşliğinde, kişiye özel hizmet anlayışında özenle ele alır.  NOSSA, modern ve farkl ı tasarımların buluştuğu hedef noktadır.

OFFICE

Nossa Ofis zamanın değişen ihtiyaçlarını gözlemleyerek modern,
yenilikçi, fonksiyonel ve tasarım odaklı projeler üretir

Bu doğrultuda ofis mekânlarının gereksinimlerine cevap verebilecek nitelikteki ürünler üzerinde yoğunlaşarak, ergonomik ve kişiselleştirilebilen tasarımlarla, çalışanların ofis ortamındaki mutluluğunu sağlamaya yönelik mekanlar oluşturur. Tasarımcı kadrosu desteğinde kamu ve özel kurumlar için özgün ürünlerle birlikte çözümler geliştirir.

Nossa Flowers

Mekan tasarımlarımızda etkileyici, şık ve yenilikçi tasarımlar geliştirirken en çok doğallığın kalıcı güzelliğini seviyoruz. İç mimar kadromuz ile yapay bitki, ağaç, dal çiçekler ve dikey bahçe, yosun duvar uygulamalarımızla doğalı yaşam mekanlarınıza taşıyoruz.

DAHA FAZLASI
Nossa Accessories

Özelleştirilebilir bir mekanda, kişiye özel atmosferi oluşturacak detaylardaki şıklık aksesuar seçimlerimiz ile noktalanıyor. Her mekana uygun farklı aksesuar tasarımlarını incelemek için sizleri davet ediyoruz.

DAHA FAZLASI
Nossa Lighting

Işığı, estetik öncelikler ve teknolojiyle birleştiren tasarımlara yer verirken, aydınlatmanın bir mekanın en karakteristik özelliği olduğuna inanıyoruz. Özelleştirilebilir ürünlerle, özel ve benzersiz aydınlatma tasarımlarını çeşitli koleksiyonlarda sunuyoruz.

DAHA FAZLASI